Automatické kotle TEKLA - Topenářství a instalatérství Praha, Benešov - dodáváme topení, kotelny a vodoinstalace včetně regulace topných systémů. Zajistíme projekt, montáž a následne revize a servis.

Automatický kotel TEKLA

Zvětšit

Vážení zákazníci,právě se Vám dostávájí do rukou výrobky společnosti Tekla.Tekla pro Vás vytváří výrobky,které budou dlouhá léta spńovat Vaše představy a současná náročná kritéria.Kotle společnosti Tekla dokáží spalovat palivo jako je eko-hrášek,pelety,hnědé uhlí,hruboprach,uhlí,dřevní hmotu,dřevo,štěpka a dřevní brikety.
Čas,energie věnovaná projektu Tekla měla svůj význam.Tekla  se stala respektovaným evropským výrobcem automatických kotlů na pevná paliva z rozsahem od 15 do 150kw.Výrobky Tekla přinášeji uživatelům úspory paliva,zvyšují komfort obsluhy, a hlavně díky kvalitě použitých materiálů zajišťují spolehlivé fungování kotle po dlouhá léta.
Tekla využívá prvky jako jsou například otočné retorové hořáky,moderní ovládací jednotky s možností ekvitermní regulace nebo výjmečná silnostěnná ocel(8mm).Kvalitní kotel Tekla patří mezi nejspolehlivější automatické kotle a nejlepší automatické kotle v EU.Tekla je mezi zákazníky vnímána jako 100% kvalita.
Kvalitní kotel DRACO TYTAN II již z 10-ti letou zárukou na těleso výměníku !

 

Nabízíme výrobky Tekla:

-Draco Duo Versa
-Draco Duo Bio
-Draco Tytan
-Draco Tytan II
-Draco Duo
-Draco

ZvětšitZvětšitZvětšit